Érték Vagy Nekünk

Az

Együtt a Magyarokért Baráti Kör Egyesület

Szervezetünk ötéves fennállása óta törekedett a vele együttműködő a Szociokulturálisan Hátrányos Helyzetű Gyerekek fejlesztésében, közös érdekeinek kialakítására, folyamatos bővítésére, a szakmai együttműködések előmozdítására, tovább fejlesztésére, hosszú távú kapcsolatrendszer megalapozására és mindezek propagálására.

Az eddigi tapasztalataink, kapcsolatrendszerünk, valamint szervezetünk családsegítés és adománygyűjtés, szervezés tevékenységét elősegítő szakembereink közreműködését felhasználva- véleményünk szerint- eredményesebbek lehetünk, ha Tanodák létrehozására vagyunk képesek. 2017.-ben Jótékonysági Árverést valósítunk meg a honlapunkon és évente négyszer Jótékonysági Népi Kis Mesterségek Vásárát a kapcsolódó tervünk megvalósítására.

Programunk Csongrád megyére vonatkozik, egyes elemeiben azonban más területeket is érint.

Tervünk három alappillérre épül

1.Szabadidős tevékenységek