2016 végén ujabb Kunhalmot védett meg egyesületünk. Békés megyében Szarvas és Gyomaendrőd közt a 443 út mellett.

Szeretnénk tájékoztatni azokat az egyéneket akik kiállítani,árúsítíni szeretnének kérem előre jellezék a hely foglallásukat.

A népművészet eszközeivel a népi kultúra átörökítésével valósítsuk meg a programunkat (projektünket) lehetőséget biztosítunk az alábbi területeken: fafaragás, gyöngyfűzés, hímzés, korongozás, festés, tevékenységek népi kis mesterségek keretein belül. Zene és tánc,(Táltos dobosok) a kis csoportok közösen állítanának össze egy produkciót...